Choď na obsah Choď na menu

Letné táboty - Camp eparchie

5. 6. 2018

Kristus medzi nami!

 

Rada pre mládež Košickej eparchie pozýva všetkých mladých na Letné stretnutie mládeže CAMP eparchie 2018. Bude sa konať na Hatfe v štyroch turnusoch. Všetky potrebné informácie a spôsob prihlásenia nájdete u svojho kňaza.

 

 

Mladí sa môžu prihlásiť na CAMP eparchie 2018 týmto spôsobom:

 

1. Vyzdvihnite si alebo  vytlačte prihlasovací formulár, vyjadrenie súhlasu (Súhlas so spracovaním osobných údajov, Súhlas so zverejnením fotografií) a Potvrdenie o zdravotnom stave (od lekára a od zákonného zástupcu pre tých, ktorí ešte nemajú 18 rokov).

Tlačivá nájdete na stránke www.camp.aetos.sk

 

 

2. Do prihlasovacieho formulára, napíšte potrebné údaje a odovzdajte na fare. Účastnícky poplatok: za II., III. a IV. turnus je 50 eur. Poplatok za I. turnus (vysokoškoláci a  (ne)pracujúci) je 30 eur.  Ako po minulé roky i tohto roku ostáva súrodenecká zľava 2 eura na súrodenca (napr. ak idú traja súrodenci, tak 1. súrodenec zaplatí 50 eur, 2. súrodenec 48 eur, 3. súrodenec 46 eur.)

 

 

Pozn: Vytlačený prihlasovací formulár nie je prihláška. Slúži iba na zozbieranie údajov, pre vyplnenie elektronickej prihlášky. Iba jej vyplnením sa prihlasuje na CAMP eparchie 2018.